Rtk lajmet e funditrtk lajmet e fundit Agjencia e Statistikave të Kosovës (ASK) ka publikuar indeksin e çmimeve të inputeve dhe çmimet në bujqësi për tremujorin e tretë të këtij viti, ku thuhet se indeksi i përgjithshëm i inputeve ka rënie për -2. 6 gjëra nga të cilat mund të shtojmë peshë dhe ato nuk janë ushqime . ‚‚Cervantes‚‚ is short film based on the life of famous Spanish writer Miguel de Cervantes, centered on the time period when he was captured in Ulcinj as a slave. by lajmi i fundit. Sep 21, 2019 · lajmet e fundit. ARGËTIM “Las Vegasi i Kosovës”, shpërthejnë talljet në rrjete sociale me dritat në sheshin e Podujevës. lexo online lajme nga kosova, shqiperia, Maqedonia. ​BDI mban kryeparlamentarin, merr kryeministrin në 100 ditët e fundit të mandatit · RTK. 7% të buxhetit shtetëror). Me qendër në qytetin e Selanikut (Greqi) dhe me disa pika të tjera në të gjithë Shqipërinë si dhe në Korces (Shqiperi). Rr. 11. RTK3 Lajmet e orës 23:00 18. January 3, 2021. al fax. Xhemail Selmani në emision “Në Vëzhgim” me temë “Ligji i Pagave” në RTK-3 Financimi i RTK-së më parë u bë nëpërmjet taksës shtuar faturave për pagesën e rrymës elektrike, mirëpo Gjykata Kushtetuese vendosi që nuk ishte e duhur dhe e shtyu buxhetin e RTK-së kah shteti në mënyrë direkte (duke marrë 0. 4 viktima me COVID-19 në 24 orët e fundit në Shqipëri. Gefällt 68 Mal38 Kommentare · Teilen. info kanë komentuar këto punësime duke […] Lajmet e fundit . Krerët e FFK-së takuan Armand Dukën, diskutuan për aplikimin e VAR-it në Kosovë ffk , 4 days ago 1 min read Bordi i Shoqatës së Trajnerëve mbajti mbledhjen e fundit për vitin 2020 Ky është lajmi më i dhimbshëm për Kosovën në vitet e fundit 03/01/2021 02 Press 1 mijë e 344 persona kanë vdekur që nga fillimi i pandemisë së Covid-19 në Kosovë në muajin shkurt. 11 persona në Shqipëri kanë vdekur shkak i COVID-19. Kjo Barcelonë më e dobëta e 25 viteve të fundit, e thonë statistikat. 2020, por ka ndërruar jetë. Lajme Ky është arsyetimi i Muhaxherit Lajmet e fundit “Mevlani më ka para borxh”, Shqipja paralajmëron për “bomba” të tjera. Nëse jeni në moshën nga 18 deri . 6 kg 51 mijë e 144 persona në Kosovë janë infektuar me COVID-19 prej 13 mars 2020-të kur edhe u paraqitën dy rastet e para. Lajme E moshuara që u rrah. com Lajme Ne Shqip: Lojra: Popullore: Sms Falas: sportalb sport. 08. RTK3 Lajmet e 22:00 18. 54. 0 . Disa nga lajmet më të rëndësishme të rtk live lajmet për sot janë këto: Basketbollisti boshnjak rikthehet në Prishtinë. Televizioni ALSAT-M është investimi me serioz që është bërë, gjatë viteve të fundit, në biznesin mediatik në Maqedoni, dhe zhvillohet, vazhdimisht, me potencial njerëzor dhe teknologji moderne. 4 kg – Okoth 66. 01. Ky është Zemaj në emisionin “Debat” në RTK ka thënë se kontigjenti i parë i vaksinave antiCOVID në Kosovë do të vijnë në muajin shkurt. Radio Televizioni 21 - RTV21 ofron lajme e fundit nga politika, ekonomia, showbizi, kultura dhe sporti. Maqedonia, e treta në Europë për numrin e viktimave 19:40 03/01/2021. Haradinaj: Fatmir Gashin nga Peja, do jetë vlerë e shtuar e listës së AAK-së Janar 3, 2021. Emri Frekuenca Symbol Rate Polarizimi Modulimi Fec Freskimi i fundit; 1: RTK 1 Sat (Kosove) Pergjithshem. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të "Revolucionit". 9 Dhjetor 2020 LAJMET E FUNDIT RAJON DHE BOTE. Motoja jonë është: "Të parët për lajmin e fundit". OT: NË ULQIN TË EVIDENTUAR MBI 4. Neni 27 pika 1. Lajmet e fundit Moti për dy ditët e para të vitit 2021, ja parashikimi gjatë ditës së sotme nga Sindikata e Pavarur e RTK-së, kanë njoftuar se Uran Financimi i RTK-së më parë u bë nëpërmjet taksës shtuar faturave për pagesën e rrymës elektrike, mirëpo Gjykata Kushtetuese vendosi që nuk ishte e duhur dhe e shtyu buxhetin e RTK-së kah shteti në mënyrë direkte (duke marrë 0. Muajt e fundit keni pasur rastin që të shikoni edhe Alba Merovcin e cila është e angazhuar për momentin në redaksinë e filmit në RTK, shkruan Sovrani. Drejtori i Transmetuesit Publik, Ngadhnjim Kastrati, ka paralajmëruar sanksione ndaj gazetares së RTK 2, Aleksandra Dogangjiq, e cila ka përdorur termin anti-kushtetues “Kosovë dhe Metohi” në raport me Republikën e Kosovës. PuTHJeT. A1 03. Shqipëri; Kosovë Lajmet E Fundit, Tirana. admin-01/03/2021 0. tk xat. net, VfB Stuttgart, Federata e Futbollit e Kosovës - Football Federation of Kosova, Muzik shqip 2019, Berlin – the place to be, Berlin, Germany, Lajmet e Fundit Zeri, Pristina, Kosovo. Bimbashi me kolegë të tjerë të tij, kanë qenë të ftuar së fundi në emisionin e Fatmir Spahiut. Odeon është në program të shtunën, ndërsa të dielën pas një javë pushimi rikthehet Drejtësia në Kosovë. com; Related Lookups. Lexoni të rejat e momenteve të fundit në një vend të vetëm. 00MHz, pol. Tetova1 është e fokusuar për të mbuluar ngjarjet nga komunat shqiptare në Maqedoni dhe diasporta shqiptare. H (DVB-S2 SR:15835 FEC:2/3 SID:1200 PID:1201[MPEG-4] LAJME. Çekia fillon vaksinimin kundër koronavirusit të ri. Nese jeni ende beqare, ka gjasa te keni takimin qe keni pritur prej kohesh. tk Poezi Dashurie ZERI AMERIKES Montazh FotoGrafije Hape Msn Me @msn. com Albanur nje Web Faqe Shqiptare ne Internet, Muzike Te Reja, Lajme nga Kosova, Shqiperia, MP3 Falas, Top Albume Muzikore Shqip, Kenge Falas Shqip, Lajmet Shqip, dashuria. Ganimete Musliu i kërkon Hotit të vërtetojë faktet për Ukshin Hotin të shfaqura në RTK. Shoqëria albaSAT Digital, e krijuar në vitin 1999, një nga të parat e specializuar në tregun shqiptar tregëton dhe vendos sisteme të kompletuara satelitore, IPTV, Mobile TV etj. News 24 video lajm Lajmet ora news 24, Lajmet njuz 24 online live LAjmet e fundit nga Balkanweb ose news 24. RTK shfaq episodet e reja të serialeve, Shtëpia ime të premten, dhe Qyteti pa lumë të shtunën, ndërsa Familja Moderne rikthehet të dielën përsëri. para 44 minutave - RTK. Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Armend Zemaj, ka thënë se kosovarët duhet të kenë durim, besim dhe angazhim në frontin e përbashkët kundër pandemisë COVID-19. Ky raport i vitit të kaluar mori mbështetje nga anëtarët e Komisionit, ndonëse votimi nuk arriti të bëhej në fund, për mungesë kuorumi meqë të pranishëm nuk ishin anëtarët nga PDK e AAK, ndërsa një deputet i Vetëvendosjes […] Mirëpo, detaje të reja janë publikuar sonte në emisionin “Udhëve” të RTK-së lidhur me këtë gjyqtar britanik. Të shtunën janë raportuar katër raste të vdekjes nga koronavirusi në Kosovë, duke çuar në 1 mijë e 340 numrin e viktimave. Zeka ka thënë se policia duhet që urgjentisht policia duhet t’i nis hetimet për përdhunime në selinë e VV-së. com Lajme,Vijesti,Ulqini,Ulqin,Crna Gora,Mali i Zi. Mbi 8 mijë raste aktive me koronavirus në Kosovë. com TV Ora News është televizion lider në tregun e medias informative me një eksperiencë dhe kontribut 14 vjecar në shërbim të shqiptarëve, kudo që jetojnë brenda dhe jashtë kufijëve. Blerim Syla dhënë RTK 3 në emisionin Lajme 15:00 të datës 04. Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret Moderatori i RTK-së, Ridvan Berisha gjatë ditës së djeshme, në hyrje të emisionit të tij i ka përshëndetur ish pjesëtarët e UÇK-së që janë duke qëndruar në qendrën e paraburgimit në Hagë. Sindikata e pavarur e Radio Televizionit të Kosovës përmes një komunikate për media ka shprehur shqetësimin për punësimet që janë bërë në RTK pa konkurs dhe mbi baza familjare, shkruan arbresh. Shkruan: Aurora Vërbica Florida, SHBA, 18. . Lajme Goditet DW: Gjermania po përpiqet deri në minutën e fundit që të çojë përpara çeljen e negociatave me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut December 3, 2020 Leave a comment Zëdhënësja e Ministrisë së Punëve të Jashtme, Maria Adebahr, tha të mërkurën Lajmet e fundit nga Kosova, Shqipëria, RTK. 2020 Home Lajme dhe Ngjarje Ju ftojmë ta ndiqni, intervista e Kryetarit të FSSHK-së dr. politike,aktualitet, sport, bote, kulture Rrihen dy familjarë në orën e Lajme sporti nga vendi dhe bota. Blerim Syla dhe Nënkryetarit të FSSHK-së dr. Për gjashtë ditë kanë aplikuar mbi 344 mijë qytetarë në Trust – Lajmet e fundit 5 orë më parë 0 Autoriteti i Aviacionit Civil për herë të parë harton planin e performancës për vitin 2021 – Lajmet e fundit Fondi i Kursimeve Pensionale i Kosovës ka njoftuar se nuk ka asnjë vendim të Qeverisë për tërheqjen e 10 përqindëshit të kursimeve pensionale. epokaere. Poezi Për Kosoven Poezi Dashuri VIDEO Mesohu Gjermanisht Pjesa e 1 Gjermanisht shqip Ndihmo - hitet dhe albumet e fundit [premier ne risi-ks 2011] - DVD HUMORE PER 8 MARS [RISI RISI 2011] - MUZIKA ANGLISHT [RISI 2010-2011] Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Armend Zemaj, ka bërë të ditur se Kosova do të pajiset me vaksinën anti-COVID në muajin shkurt të vitit të ardhshëm. Lajmi i fundit lexohet vetem tek Gazeta Express. Gazetë e njerëzve të lirë. Lajmet e fundit nga Kosova, Rajoni dhe gjithe Bota. Pasojat e tërmetit në Elazig të Turqisë . Program me muzike shqiptare te te gjitha krahinave dhe trevave shqiptare. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin. Lajmet e fundit. 2 javë ago artanverbica . Lajmet e fundit nga vendi dhe bota sot ne Showbiz, Lifestyle, Muzike, Politike, Sport NOA - Agjencia Kombëtare e Lajmeve - E vetmja 24 orë, minutë pas minute, lajme nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia dhe pjesa tjetër e botës Në 24 orët e fundit në Greqi janë shënuar 36 viktima, Turqia shënon 193 viktima në 24 orët e fundit nga COVID-19 - Fax. com - Muzik Shqip, MP3 SHQIP, Albanian Music Shqip, Video Klipe Shqip, Albanian MP3, FLORIDA - Teknologjitë më të fundit të zhvilluara me qëllimin për t’u përdorur në luftra kanë filluar të përdoren në operacione policore në Shtetet e Bashkuara dhe vende të tjera. Impressum Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren. Zemaj tha se kontigjenti […] Jan 02, 2021 · Skandalet e RTK-së nuk kanë të ndalur: “Si është e mundur që gjatë tërë kohës së transmetimit të drejtëpërdrejtë të Koncertit të Filharmonisë së Vjenës, komentuesi i RTK-së nuk e përmend fare prezencën dhe performancën time. ch. 23:44 / 14. Gjatë kësaj kohe janë raportuar edhe 234 raste të reja të infektuara. Keyword CPC PCC Volume Score; lajmet e fundit: 0. Barcelona vazhdon të jetë hija e vetvetes në La Liga këtë sezon dhe nga java në javë konfirmon situatën e vështirë në të cilën ndodhet. 10762. Për të gjithë fansat e saj që e shohin në TV por nuk dinë asgjë për jetën private të… Lajme me te fundit nga Ulqini dhe rajoni UL – INFO. RTK replaced Radio Televizioni i Prishtinës (The Radio Nga Ministria e Shëndetësisë, informojnë se gjatë 24 orëve të fundit nga 378 testime të realizuara, 46 persona kanë rezultuar pozitivë me virusin. Filma artistik shqiptar dhe tv shqiptare live, Top Channel, TV Klan, TVSH, RTK, TV Klan, VizionPlus, Alsat SuperSonic, etj. Kjo përzgjedhje është bërë jashtëligjshëm. 012 Me gusta · 230 personas están hablando de esto. Lajmet e fundit nga Kosova, Shqiperia, Maqedonia si dhe diaspora Shqiptare. Visualizzazioni: 3087 · Ieri. Ne je sjellim lajmet e fundit nga Kosova dhe rajoni ,me shpejtësi dhe saktësi Ky portal mirëmbahet nga kompania "Revolucioni". Trusti përmes një sqarimi ka treguar se ka pranuar ditët e fundit numër të lartë kërkesash për çështjen e 10%-shit, që është deklaruar nga Qeveria e Kosovës se do t’u lejohet kontribuuesve […] Radio Televizioni i Kosovës tashmë nën ombrellën e vet ka nisur të ketë edhe fytyra të reja. 05 … Read more Categories News Askush nuk po e thoshte asnjë fjalë për Brikenën, ani pse ajo përditë ishte në ekran, duke realizuar programin e mëngjesit në “RTK”. RTK: Kohëve të fundit, në Kosovë janë dëgjuar fjalë për mundësinë e arritjes së marrëveshjes finale ndërmjet Prishtinës dhe Beogradit. Gjukanoviq ia kthen parlamentit amendamentet e Ligjit për liritë fetare Pakistani arreston liderin e një grupi militant Lajmet e fundit nga Struga Lajm, bota sot, sporti shqiptar, kosova e shëndetësia. Turqia raportoi 11. 2020 · Lajmet TË FUNDIT . Belgjika është bërë vendi i fundit evropian që njofton një kthim të masave të rrepta anti-Covid dhe izolim ndërsa rastet e COVID-19 rriten ndjeshëm. Shikoni lajmin e fundit news 24 ne internet live. LAJME. BalkanWeb, që nga krijimi i saj në shkurt të vitit 2000, është faqja kryesore e lajmeve për Shqipërinë, e cila i përcjell lajmet me foto dhe video në kohë reale. Njoftohuni nga afër me lajmet më të fundit dhe më të sakta në Kosovë nga RTV21. AlbaChat | Chat me Kamer | AlbaChat Zvicer | AlbaChat Gjermani | Dardania Chat | Chat Shqip | Kosova Chat | Diaspora Chat | Shqiperia Chat | Free WebCam Chat - Knaqësija Ditës Juaj & Ju Vet e Gërkuat e Tash Ndegjoni * Music Per Cdo Moshat Agrëtim Të Këndshëm Ju Dëshiron Staffi i Lockat. 2021 – Klan Kosova Shikoni Lajme vetem ne gjirafaVideo. Lajmet e fundit nga sporti, Vetem ne SPORTALB at Sportalb. net. LA Blog Archive 2012 16 Nē vend se në këtë kohë, më të pazakonshmen që nga lufta e dytë botërore për njerëzimin, të mobilizohemi për t’i përkrahur kolegët tanë të cilët po e japin maksimumin në informimin e qytetarëve, drejtuesit e RTK-së, përkundrazi bëjnë veprime dekurajuese, të dëmshme për të punësuarit dhe për RTK-në në përgjithësi. RTK Arkivi: NË SHTËPINË E A. Lajme. Ekskluzive: Skema e vjedhjes së 2 milionë eurove, të përfshirë ortaku i Mërgim Lushtakut dhe vëllai i këshilltarit të Pal Lekajt . Çdo klik një ecje me kohën! Insajderi i'u sjellë lajmet e fundit shqip nga Kosova, Shqipëria, Rajoni dhe Bota. Viktimat sot ishin 364, në total 74,985. 3. 2019 RTK loop video or see full youtube channel statistics, revenue calculation or use sub count online to uncover growth on diagrams. Katër shtëpi janë djegur mbrëmë në qytete te ndryshme të Kosovës. Kanali zyrtar i Radio Televizionit të Kosovës Adresa: Rr. Tv Shqip Tv Shqip Live , Drejtperdrejt Live Shiko Shqip Tv Rtk Rtv 21 Ktv Koha Vizion Arta Ktv Tv Era Tv Cegrani Zico Tv Klan Kosova Tv Dukagjini Rrokum Tv Alsat M Tv Mitrovica Top Chanel Top News Rtv Sharri Tv Teuta Tv Boin Klan Albania Albanian Screen Supersonic Stv Folk Sky Syri Vision Vizion Plus Abc News Fan Tv Tv Jug Club Tv Utw News Tvr Televizioni TVR, BlueSky Blue sky Channel one Media-Lajme,Kim Mehmeti Web. Aktualisht në 4 spitalet […] Krasniqi: Situata është nën kontroll, java e fundit e nëntorit ishte kritike Ushtruesi i detyrës së drejtorit të SHKUSK-së, Valbon Krasniqi në emisionin “Debat” të RTK-së, ka thënë se më 8 shkurt të këtij viti në QKUK ka ardhur rasti i parë i dyshuar me koronavirus, por që ka rezultuar negativ. Radio Televizioni i Kosovës, ka ndërprerë transmetimin e drejtpërdrejt të koncertit të Rita Orës për 10 vjetorin e Pavarësisë […] Gazetari i RTK’së, Gëzim Bimbashi ka bërë një imitim fantastik të liderit të VV’së, Albin Kurti. 25: 30000: Horizontal: DVB-S2 / 8PSK: 3/5: E Hënë , 26 Shkurt 2018 Festa e Vitit të Ri e Neymar nën hetimin e Prokurorisë: vendimi pas “shumë denoncimesh” 4 orë më parë 31/12/2020 Meta uron për Vitin e Ri: Të përpiqemi me të gjitha forcat për të rimarrë në dorë fatet tona RTK . com Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga Kosova Sot. Gazeta Express merr vesh se sot në orën 14:00 do të bëhet përpjekja e fundit (e treta me radhë) për ta zgjedhur një drejtor ose konkursi përsëritet nga fillimi. Vendimi çoi shqetësim mbi gjendjen e paanshmërisë së RTK-së. Lajme; Opinione; Rozë; Shpalljet e Fundit; Siguri; Sport; Lajme. Lajmet e fundit Zyrtare: Shqipëria siguron vaksinën anti-Covid, i dhuron një sasi edhe Kosovës Pritën bashkë vitin e Ri, 34-vjeçari qëllon për vdekje kunatin Jun 03, 2019 · Lajmet E Fundit. LAJM KRYESOR. 460,110 likes · 6,484 talking about this. Net & Gostivari. Një 33-vjeçar në mesin e viktimave nga COVID-19 në 24 orët e fundit në Kosovë Shqipëria siguron 500 mijë vaksina anti-COVID, një pjesë ia dhuron Kosovës AAK-ja e bindur në fitore, Bekim Jashari pritet t`i bashkohet Vjosa Osmanit Lajmi i fundit sjell lajme live, lajmet nga Shqiperia, lajmifundit 24 ore, gazeta, ngjarje shqip, Kosova, Ballkani e Bota, videot e fundit Politika, ekonomia, kultura e sporti vijnë më së shpejti te ju nëpërmjet portalit koha. Share your videos with friends, family, and the world Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Top Show Përmes këtij aplikacioni keni mundësinë që të informoheni për lajmet e fundit nga Kosova Rajoni dhe Bota. Në një anë, kemi  Kosovë. Dje rastet e reja ishin 22211 nga 157524 testime, ndërsa vdekjet ishin 462. Prizren, 31 raste të reja Covd-19. Deklarata e Vuçiç, Majko: Serbia po armatoset vrullshëm, s’besoj se është Lajmet me te fundit ne Aktualitet shfaqen ne publikimet e Dosja AL. Lajmet qendrore 15. ShowBiz Lajmet e fundit. 4,177 likes · 2 talking about this. “I Komuna e Prishtinës ka dalur me një njoftim ku bënë të ditur se rrugët “Gazmend Zajmi”, “Ali Pashe Tepelena” dhe “Karl Gega” do të mbyllen për qarkullim, prej ditës se premte, 23 tetor nga ora 07:30 deri të shtunën, 24 tetor në orën 18:00. Kosova Kush nga veteranët e LDK-së në Prizren do t’i bashkangjitet iniciativës së Vjosa Osmanit? 5 hours më parë Lajmet më të fundit nga skena politike, ekonomike, sociale dhe kulturore e Kosovës dhe rajonit. Hoti tha se kjo marrëveshje në vitet e ardhshme do të News 24 albania lajmet e fundit Lajmet E Fundit, Tirana. 05. The most clicked web in Albania. Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Milaim Zeka ka folur për përplasjen e mbrëmshme mes avokatit Tomë Gashi dhe përfaqësuesit të PSD-së, Nol Nushi në një debat televiziv. 262 Aufrufe. Rasti është duke u hetuar. Aplikacioni ofron mundësinë e zgjedhjes së kategorive të lajmeve për të cilat keni dëshirë të informoheni. Së fundi janë raportuar 4 raste të vdekjes nga koronavirusi kështu duke e çuar numrin total të viktimave në 1. Policia e Kosovës ka bërë të ditur se viktima është një qytetar, i cili ka qenë duke u trajtuar në spitalin e Mitrovicës, me 30. Oct 13, 2020 · Përmes këtij aplikacioni keni mundësinë që të informoheni për lajmet e fundit nga Kosova Rajoni dhe Bota. 2020. Në hyrje të emisionit, gazetari Berisha ka përshëndetur ish presidentin Hashim Thaçi, ish kryetarin e PDK-së, Kadri Veselin, ish kryetarin e Kuvendit të […] Turqia raporton mbi 11. 713 E moshuara që jeton e vetme tregon si iu grabitën 55 mijë euro nga tre persona – 03. 180 infeksione të tjera me koronavirus (COVID-19) gjatë 24 orëve të fundit, duke përfshirë 1. 12. Bota December 27, 2020. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura dhe për to “Epoka e re” mban të drejtat e rezervuara. Dec 03, 2020 · ‘Në vend që RTK-ja ta informojë publikun që Komuna e Prizrenit si pako emergjente për pandeminë ka ndarë mbi 1 milion euro, që do të shpërndahen për 1105 biznese, 65 organizata që merren me kulturë, 29 organizata rinore dhe 43 klube sportive, RTK bën lajm shpifjet e një asambleisteje, e cila po të kishte drejtësi, tani do të RTK, Pristina. “RTK-ja pagoi 9 mijë euro në muaj për internet”. Ministria e Shëndetësisë së Shqipërisë ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar edhe 660 raste të reja me COVID-19. com; kosovatoday. Oct 29, 2020 · Portali informativ Tetova1 është portal i pavarur i cili servon lajmet më të fundit që zgjojnë interesim të lexuesve të vet. Home; Lajme. Januar 2018 ·. 02. FM RTK3 Lajmet e orës 22:00 18. Çdo javë në studion e Tv Klan, komente, analiza, debate, intervista, personazhe, dëshmi dhe fakte konkrete. Informohu ne Zemra. TV, Televizioni Shqiptar ne Internet. Lexoni lajmet e fundit shqip nga Kosova dhe Rajoni në kohë reale të sjellura nga gazetarët tanë në terren. 101 aksidente në trafik janë shkaktuar në 24 orët e fundit në vend. 2%, krahasuar me periudhën e njëjtë të vitit 2019. zeri. 2 days ago · Mjeshtri i violinës, Shkëlzen Doli ishte i ftuar në shfaqjen e Filharmonisë së Vjenës, që u transmetua në RTK. Delfina prej shumë vitesh punon në këtë medium publik, ku dhe ka arrit të bëhet mjaftë e famshme. 2021) në territorin e Republikës së Maqedonisë së Veriut janë regjistruar gjithsejtë 208 Oct 28, 2020 · “E para çështje është vendimi i Bordit të kaluar që është shkelë ligji për RTK në rastin e emërimit të drejtorit të RTK-së. mobi, and Shkabaj App: the leading Albanian source for information and entertainment. para 10 orë - Top Channel. Do bashkepunoni per gjithcka me ate qe keni ne krah dhe emocionet qe do perjetoni do jene te medha. 3 Janar, 2021 Lajmet Nga Boksi Lajmi i fundit: Mati shënon fitore me TKO 6. 2020 Emisioni Udhëve - Intervistë me burrin e përdhunuar gjatë luftës 18. 68: 0. Në Itali, gjatë 24 orët e fundit janë shënuar 11831 raste të reja me koronavirus nga 67174 testime të kryera. klan kosova lajmet e fundit 2019: klan kosova ora 7: klan kosova programi: klan kosova live: RTK 1 Live. Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. në emisionin “Debat” të RTK-së Apr 19, 2019 · Sot mundësia e fundit për zgjedhjen e drejtorit të RTK-së ose përsëritet konkursi April 19, 2019 0 Këtë javë ishte paraparë që të zgjidhet drejtori i Radio Televizionit të Kosovës, por bordi i RTK-së ka dështuar që ta zgjedhë njërin nga kandidatët. Lajme AKR-ja preferon koalicion parazgjedhor me 1 Garcia dhe Campbell – për vit të ri 2 Canelo dëshmon klasin edhe kundër Smith 3 GGG e shkatërron Szeremetan 4 Lajmi i fundit: Mati shënon fitore me TKO 6 5 Matjet zyrtare nga Florida: Mati 66. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të Kosova Sot dhe për to Kosova Sot mban të drejtat e rezervuara. DITA NDËRKOMBËTARE E RINISË/ META: BASHKOHUNI DHE MERRNI NË DORË FATET TUAJA DHE TË ATDHEUT TONË! | 5 muaj më parë ; HOROSKOPI MUJOR, GUSHT 2020 | 5 muaj më parë ; COVID-19, MSH: 125 raste të reja në 24 orët e fundit. 03. Koronavirusi në Shqipëri, 299 raste të reja dhe 4 viktima. com · Koha · Lajmi. RTK war live. Informohu i pari, lajme shqip dhe gazeta shqip online dhe horoskopi ditor Shikoni Lajmet kryesore te RTK-se Albanische Nachrichten aus dem Sender RTK +491732024220 info@zemra. NIMANBEGUT NË VITIN 1971 DHE TANI (VITI 2018) | Lajme me te fundit nga Ulqini dhe rajoni Thursday , December 31 2020 Me titullin e La Ligas tashmë të hipotekuar, Real Madridi udhëton për ndeshjen e fundit të kampionatit ndaj Leganes pa presionin e rezultatit, por me mendjen te ndeshja e kthimit e fazës së 1/8-ave të Champions ndaj Manchester City-t. . Lajme minutë pas minute nga të gjitha mediat shqiptare. Lockat Chat, Recani Chat, Reçani Chat, Simpatija Chat, Knaqu Chat, Zemra Chat, Gostivari Chat, Albanian Chat, AlbaChat, Albania, Shqip Chat, Chat, Chat Shqip, Chati Kur këngëtarja me famë botërore Rita Ora, ishte në kulmin e koncertit në Prishtinë duke kënduar këngën e “Shotës” e paralajmëruar nga këngëtarja si befasi për këtë koncert, RTK-ja ka dështuar transmetimin e saj, raporton Insajderi. Departamentet e policisë thonë se teknologjia e zhvilluar ndihmon në shumë aktivitete si ato të përgjimit pa i vënë autoritetet në rrezik. Një nga aksidentet ka përfunduar me fatalitet, njofton RTK. Policia Lajme nga Sporti Shqiptar dhe nga sporti nderkombetar. com është portal informativ në gjuhën shqipe i fokusuar kryesisht në mbulimin me lajme dhe informacione nga Maqedonia. RTK, Pristina. Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Top Show Lajmet e fundit nga Kosova, Shqipëria, Maqedonia, rajoni, diaspora shqiptare dhe nga e mbarë bota. Lajmet e Fundit - Gazeta Shqiptare - Lajme Shqip. Informohu i pari nga Infoline-news. Jan 01, 2021 · Shifrat e fundit nga Ministria e Shëndetësisë treguan një rritje prej afro 75,000 rastesh në 24 orët e fundit, duke e çuar totalin në 7. news-al. 2021 – Klan Kosova; Anton Çetta në 101 vjetorin e lindjes krahasohet me vaksinën anti COVID-19! – 03. 12Prishtinë, 10000 Republika e KosovësPowered by OnAir. Ketu mundeni te shikoni lajmet aktuale me Video nga gjithat TV Kanalet Shqiptare. com, kontrollohet dhe menaxhohet nga “Epoka e re”. Faqja zyrtare e Radio Televizionit të Kosovës në Facebook. Me anë të një postimi në Facebook ka […] Delfina Krasniqi është njëra nga moderatoret e bukura që i ka Radio Televizioni Publik i Kosovës, shkruan “InfoKosova”. Mobile Video Live TV Kuizi 03/01/2021 Moti: Tiranë 10° C. Rexhep Mala, Aktash, Nr. 436,472 likes · 44,338 talking about this. info Lidhur me këtë, ish anëtarët e komisionit për media në kuvendin e Kosovës në një prononcim për arbresh. How Georgina Rodriguez Managed To Steal Cristiano Ronaldo’s Heart. Web TV Shqiptar, Shqiperia. Lajmet e Fundit +, Lajmet E Fundit, Hajgare Shqip, SPORT1, SPORT1 Motorsport, Sport1 Borussia Dortmund, Koha Ditore, Gazeta Express, EkspresPerdana. 433,675 likes · 54,674 talking about this. Mobile Video Live TV Kuizi 03/01/2021 Moti: Tiranë 11° C. Kurse tema e dytë është zgjedhja e drejtorëve ose pozicionet që janë në RTK që unë mendoj që s’duhet të behët njëherë. Në Prishtinë, një person ka raportuar deri sa ka qenë me familje, në […] Krasniqi: Situata është nën kontroll, java e fundit e nëntorit ishte kritike 30/12/2020 | 22:00 Ushtruesi i detyrës së drejtorit të SHKUSK-së, Valbon Krasniqi në emisionin “Debat” të RTK-së, ka thënë se më 8 shkurt të këtij viti në QKUK ka ardhur rasti i parë i dyshuar me koronavirus, por që ka rezultuar negativ. Shkup-22, Kumanovë-2, Kovid-19, autoritetet në pritje të vaksinës lajmet kosova pres; kosova lajmet qendrore rtk; lajmet e fundit; lajmet sot; lajmet e dites; lajmet e fundit nga shqiperia; See also: Keyword List - Page 47,249. Lajme Na rugovistat, kur dokemi se. Sipas Policisë, në Gjakovë, një person ka informuar se në rrethana të pa njohura një aneks i shtëpisë është përfshirë në zjarr. Shqipëri; Kosovë Gazeta Panorama Online, botim i Panorama Group, gazeta më e madhe në Shqipëri, lajmet e fundit, lajm i fundit, lajme në çdo kohë, e përditshme e pavarur, Gazeta Panorama është gazetë e përditshme në gjuhën shqipe, botohet në Tiranë, Shqipëri. Messenger do t’ju njoftojë nëse dikush bën . FM. Policia e. RTK me probleme financiare, shtohet numri i punëtorëve Në tremujorin e dytë të vitit Radiotelevizioni i Kosovës (RTK) ka vazhduar të përballet me probleme financiare, por njëkohësisht edhe ka shtuar numrin e të punësuarve Këto të dhëna kanë Opinion nga Blendi Fevziu. Kjo faqe e gazetës “Epoka e re” www. Por, komentatori asnjëherë nuk e ka përmend prezencën dhe përformancën e Shkëlzenit, shkruan Gazeta Sinjali. Arsyeja e mbylljes së rrugëve është për shkak të punimeve të shtresës finale të asfaltit. KB Prishtina ka bërë goditjen e radhës, kështu shkruan rtk live lajmet. Zona e gjelbër 11/15, 8:07 Rënie në çmimin e imputeve bujqësore. 4: 9252: 63: lajme nga shqiperia Sep 24, 2019 · Ajo u zgjodh anëtare e Bordit të RTK-së më 16. Dite e mire kjo e sotmja per te gjithe ata qe jane ne nje lidhje. Çka ka Shpija Sezoni 7 Episodi Festiv 2020 Follow RTK: Facebook: Lajmet qendrore. 53 795 tykkäystä · 147 puhuu tästä. Publicisti Kim Mehmeti ka postuar një koment të tijin sot në profilin e vet në Facebook. 2020-12-19. Në vitin 2017 ky emision raportoi se Simmons ishte i gatshëm të raportonte aso kohe, mirëpo politika kosovare duket se ishte duke u marrë me tema tjera të “mëdha” dhe po e vazhdonte gjumin. Rezultate, analiza, fotografi e video nga ngjarjet e fundit Balkanweb, is the first interactive site about balkan region. 2020  RTK3 Lajmet e orës 23:00 18. Programet e suksesshme të këtij stacioni televiziv mbështeten mbi projektet e suksesshme televizive. Zbardhet vrasja e vëllezërve Bilali në Shkodër, kapen autorët. Lajmet qendrore 18. Kryeredaktori i RTK 3, Ridvan Berisha ka thënë se ministri i Financave dhe Transfereve, Besnik Bislimi ka një skenar për spastrimin e Radio Televizionit të Kosovës (RTK). Bota December 27, 2020. 426K likes this. Aty, ai ka bërë një imitim të Albin Kurtit, i cili është komentuar shumë në rrjete sociale. 229 raste të reja […] Kamenicë – Komuna e Kamenicës ka arritur që për vitin 2020 ta shpenzoj buxhetin për investime kapitale me 83% realizueshmëri. "Xhemail Prishtina" nr. LAjmet e fundit nga Balkanweb ose News 24 Live Shiko lajmet e fundit News 24 live online, ne video . 12 Prishtinë, 10000 Republika e Kosovës Powered by OnAir. Netanyahu: Izraeli dhe SHBA, me vendet arabe 31 të infektuar me COVID në Berat në dy ditët e para të 2021-shit! 80% e rasteve janë pensionistë Të dhënat)Foto ilustrueseRedaksia 2 Janar, 21:53 | Përditesimi i fundit: 2 Janar, 21:582021-01-02 21:54:46 Maqedoni - lajmet e fundit ne albeu. Sportisot faqe e krijuar ne vitin 2009 me lajme nga kategorit te ndryshme. Tregohuni me te hapur. RTK2020-12-19  12Prishtinë, 10000 Republika e KosovësPowered by OnAir. RTK live lajmet është një nga tog fjalëshat më të kërkuar jo vetëm në Kosovë, por edhe në vendin tonë. net, Shkabaj. Monitorimi i fundit ka konfirmuar gjetjet e mëparshme të KIPRED se raportimi në lajmet qendrore në RTK është i balancuar nëse shikohet se a mbulohen të  3 Nëntor 2020 e RTK-së padit drejtorin e përgjithshëm dhe Bordin – Lajmet e fundit Sindikata e Pavarur e RTK-së sot ka dorëzuar në Inspektoratin e  9 Dhjetor 2020 Lajme. k. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të Suharekaonline. Gjithcka rreth 'Aktualitet' ofrohet ne kohe rekord duke ju njohur mbi zhvillimet e fundit. aksioni i policisË nË rajonin e pejËs, arrestohen 11 persona; deputeti syla: fermerËt qË protestuan sot u gjobiten nga 200 euro; bik lejon tË mbahen varrimet me ceremoni dhe tË pamet; ndryshojnË rregullat nË belgjikË, informata pËr shtetasit e kosovËs Tv Kosova RTK Live Domain Free . InfoShqip. Kryetari Qëndron Kastrati duke falënderuar kabinetin qeverisës, drejtoritë e njësitë komunale, menaxherët e mbikëqyrësit e kontratave për punën e bërë, ka thënë se është përmbushur përqindje e lartë krahasuar me qeverisjet paraprake. Ajo ka kërkuar mbajtjen e zgjedhjeve të reja, në mënyrë që të kemi një Kuvend të ri, një qeveri të re e legjitime, dhe një president legjitim. Pas debatit në studion e RTK 1, dy nga pjesëmarrësit, Tomë Gashi dhe Nol Nushi, u ndeshën fizikisht me njëri-tjetrin, pas akuzave të ndërsjellta që hodhën mes vete gjatë debatit. Published Në raportimin e drejtorit të përgjithshëm të RTK-së Ngadhnjim Kastrati,  6 ditë më parë Në Komisionin për Buxhet e Transfere është shqyrtuar sot raporti vjetor financiar i RTK-së për vitin 2019 Deputetët vlerësojnë drejtorin e RTK-së që pagoi mbi 2 milionë euro borxhe Abonohu për të pranuar lajmet e fundit!. 09. info Por a e keni ditur që ajo është vajza e Adnan […] Lajmet e fundit. info dhe Zeri Mobile- janë media të pavarura politikisht dhe ndër më të vjetrat në Kosovë. Biz By ReçanaLi Lajmet e fundit. April 26, 2019. Lajmet e fundit . Kuvendi miratoi Projektligjin mbi ndarjet buxhetore për vitin 2021 e martë, 29. Shkabaj. 000 MYSAFIRË RTK: GRATË E DETARËVE TË ULQINIT. Në 24 orët e fundit në Kosovë edhe 4 persona kanë vdekur si pasojë e COVID-19 në Kosovë. Tk www. 2018. News & Media Website Web TV Shqiptar, Shqiperia. Submissions for the best international feature film award at the 2021 Academy Awards have started to come in, and Screen is keeping a running list of each film below. com 038 224 093 - +383 48 222 355 Lajme Dikur vatër e koronavirusit — Malisheva mbetet në zonën e gjelbër Lajme Vdekjet e të moshuarve në motele, seksologu kosovar fajëson farmacistët e mjekët Lajme Përleshje mes të rinjve në Prizren, theret me thikë një 18-vjeçar Lajme Italia shënon rënie të numrit të vdekjeve nga Covid-19 Lajme Kryetari i Skenderajt, Bekim Jashari, ishte sot mysafir në shtëpinë e familjes Nuredini në Skenderaj. com Nr. 12 Ligji për RTK-në parasheh që të gjithë ata që në tri vitet e fundit kanë kryer funksione politike, qoftë në nivele lokale ose atë qendror, nuk mund të zgjidhen në menaxhment të RTK-së. Shkak i Përveç RTK-së, asnjë medie nuk do të lejohet nesër në Kuvend në votimin e Qeverisë Hoti 21:51 | 2 Qershor 2020 Drejtoria për media dhe marrëdhënie me publikun, përmes një e-maili zyrtar ka bërë të ditur se nesër do të mbahet Seanca e Jashtëzakonshme e Kuvendit, e cila do të nis në orën 11:00. Në një reagim të Vetëvendosjes thuhet se menaxhmenti i RTK-së ka marrë sërish rolin e Prokurorisë duke bërë përpjekje për të satën herë ta lidh Vetëvendosjen me sulmet e fundit me bomba. 338 Gjatë 24 orëve të fundit (01. Eu & Gostivari. 29, Prishtinë, Kosovë info@telegrafi. Lajmi i fundit. 2020 New Bugajski Hour - Daniel Server 18. 2021 – Klan Kosova; Engel mban fjalimin e fundit në Kongres, Kosova zë vend të veçantë – 03. LEXO LAJMIN E PLOTË Home Lajme dhe Ngjarje Intervista e Kryetarit te FSSHK-së Dr. Merr lajmet e fundit në kohë reale në telefonin apo kompjuterin tënd Në një intervistë për Radio Televizionin e Kosovës kryeministri , Ramush Haradinaj, i bëri thirrje spektrit politik të Kosovës që ashtu siç reflektoi unitet për shndërrimin e FSK në ushtri ta bëjë at Gazeta ditore e Ulqinit në internet. lajmet e fundit ne kosove bota sot; lajmet e fundit ne kosov ktv; lajmet e fundit ne kosove rtk; lajmet e fundit ne kosova; lajmet e fundit ne kosov shqiperi dhe maqedoni; lajmet e fundit ne kosove shqiperi; lajmi i fundit ne kosove koha net; lajmi i fundit ne Mir Se Erdhet ne Chat Ju Deshirojm Argetim te Mir Ketu Krijohet Shoqeia e Sinqert www. 435,519 likes · 43,851 talking about this. Tutje ministri Zemaj ka thënë se kosovarët duhet të kenë durim, besim dhe angazhim përmanent në frontin e përbashkët kundër pandemisë COVID-19. RTK3 LAJME 15:00 05. RTK3 Lajmet e orës 22:00 18. LuLeT. Zjarrfikësit kanë shuar zjarrin. TË FUNDIT. 3 e ligjit të RTK-së e qartëson se anëtarë të Bordit të RTK-së nuk mund të jenë: “Personat që mbajnë post publik të zgjedhur dhe të emëruar (funksionarët publikë) apo personat të cilët kanë qenë në këto pozita gjatë dy (2) viteve të fundit”. Ndërkohë janë shëruar 555 pacientë me Covid-19, duke e çuar numrin e tyre në 35,551 që nga fillimi i epidemisë. Gjithashtu mund të përcillni në kohë reale të gjitha kanalet e RTK-së: RTK1,2,3,4 sidhe RadioKosova1 dhe RadioKosova2 lexoni lajmet e fundit nga kosova. 2021 AKTUAL - VERA E VLUAR NË DIMËR 05. www. Lajmet e fundit - Flash Iscriviti a: Commenti sul post (Atom) Deputetja e PDK’së. Kosova po vazhdon të përballet me pandeminë e koronavirusit. Ky portal u themelua më 1 Gusht 2016, me qëllim që të bëhet një medium i besueshëm, i pa-anshëm politikisht, i pavarur dhe duke synuar gjithmonë që me ndershmëri të zhvillojë detyrën e një mediumi të dashur për lexuesin shqiptar. Lajmet e fundit; Kallëzo; Edicioni Informativ; Lajme nga emisionet; Fotogaleri; Lajme E fundit. LAJME. Lajme Kosova solidarizohet me Kroacinë, pas tërmeteve të fundit Inspektorati Policor kërkon suspendimin e zyrtarëve policorë, që keqtrajtuan vajzën në Vushtrri Sekretari i LDK-së, njëherësh Ministri i Infrastrukturës, Arban Abrashi, ka deklaruar se për këtë subjekt politik ka qenë e papranueshme ftohja e marrëdhënieve, nga Qeveria që për udhëheqje ka pasur Albin Kurtin. Viktima më e re gjatë kësaj kohe ka qenë Lajmet e fundit nga Diaspora, Politika, Showbizi, Sporti, Shëndetësia, Teknologjia etj. Ferizaj 363 të shëruar dhe 229 raste me Covid-19 ! Ferizaj 14 raste. 340. Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret TV Ora News është televizion lider në tregun e medias informative me një eksperiencë dhe kontribut 14 vjecar në shërbim të shqiptarëve, kudo që jetojnë brenda dhe jashtë kufijëve. com Shkarko Muzik Nga RadioPavarsia FILUM NeneToka 3 Shtete qe e njohen Reobliken e Kosoves ButikuMirja-Mitrovicë KERKO VIDEO Ligji Për Të Rinje. Gazetë e përditshme shqiptare, Republika e Kosovës. Lajmet E Fundit, Tirana, Albania. Prej emërimit, Bordi i tashëm ka dështuar rëndë të përmbush detyrat e veta dhe ka shkelur qartë dispozitat kyçe të Ligjit për RTK-në”, thuhet më tutje në njoftim. Brikena morri shumë famë e vëmendje edhe derisa këndonte, pasi këngët e klipet e saj ishin mjaftë të bukura e moderne. Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale njofton se në 24 orët e fundit janë testuar pozitivë 447 raste të reja, si dhe kanë humbur Detaje të reja nga aksidenti i rëndë/ Pas shuarjes së flakëve nxirren nga makina drejtuesi dhe pasagjeri. Lajmet e fundit shqip nga Kosova, Shqipëria, Maqedonia, Rajoni dhe Bota, Ekonomia, Sporti, ShowBizi, Mjekësia dhe Teknologjia. Pra krahasuar me dje, sot kemi një ulje të numrit të tamponëve të kryer si […] Jul 04, 2009 · venerdì 10 luglio 2009. Skuadra e Ronald Koemanit nuk mund të kishte bërë një start më të Lajmet e fundit nga Komuna e Suharekës - Suhareka Online. Deputetja e PDK’së, Ganimete Musliu ka kërkuar nga Kryeministri Hoti dhe Ministri i Drejtësisë, Selim Selimi urgjentisht të ndërmarin të gjitha hapat për të vërtetuar faktet për Ukshin Hotin përmes të dhënave që janë prezantuar në Radio Televizonin e Kosovës. net · Klan Kosova · RTV 21 · RTK · Ekonomia Online · Zëri · Kanal 10 Të gjitha nga Ferizaj, Kaçanik, Shtime, Han i Elezit, Shtërpcë, lajmet e fundit, wikipedia, hotele, best things to do in Ferizaj, ferizaj mapferizaj, weatherferizaj,  Rufki Suma: Nuk do të jem kurrë pjesë e asnjë partie politike Deçanasi që vendosi t'ia dhuronte veshkën tregon për fjalët e fundit që i tha atij Nazlije Sherifi   Radio Televizioni i Kosovës (RTK) nuk i ka transmetuar lajmet që kërkoj ndjesë që nuk do të transmetojmë lajmet e orës 22:00, për shkak se ambientet e punës në RTK i Incidente në lamtumirën e fundit të Maradonës rreth një orë më parë. 000 raste të reja me COVID-19. Aksident në Klinë, tre Facebooku do t’i fshijë lajmet e rreme . Top keyword related from Google/Bing/Yahoo of lajmet e fundit ne rtk; lajmet e fundit: lajmet e fundit shqip: lajmet e fundit: lajmet e fundit nga sporti: lajmet: lajme e fundit: lajmi fundit: lajmi fundit nga shqiperia: lajmet nga bota: lajmet e sotme: lajmet sot: lajmet sot: lajmi i fundit: lajm i fundit: filmat e fundit 2015: filmat e fundit Keyword Research: People who searched lajme also searched. Trumpi refuzon nënshkrimin e draftit anti-COVID, SHBA-ja rrezikon kolpasin. te gjitha lajmet e vizion plus ju mund ti shikoni ketu sipas kohes se publikimit te tyre. RTK operates five TV channels and two radio stations broadcasting a diverse programmi Lajme Më të lexuarat në Lajme Telegrafi Më të lexuarat në Telegrafi TELEGRAFI sh. ch është i ndaluar dhe përbën shkelje e të drejtave autoriale. RTK3 Lajmet e orës 23:00 18. Informohu ne  LAJMET E MBRËMJES. Përdorimi i shkrimeve, fotografive si dhe materialeve të kësaj platforme mund të bëhet vetëm duke e përmendur burimin albinfo. al › news › turqia-shenon-193-viktima-ne-24-oret-e-fundit-nga-covid-19 Kosovë, 101 aksidente në 24 orët e fundit një me fatalitet. Ushtruesja e Detyrës së Presidentit, Vjosa Osmani duke e komentuar zgjedhjen e presidentit të ri, tha se kjo çështje po lidhet me mbijetesën e qeverisë. com; opoja. LAJMI I FUNDIT. Shiko Lajmi i fundit nga Televizione te tjera Shqipare ketu Kjo është viktima më e re në 24 orët e fundit nga COVID-19. Ngjarja ndodhi brenda në studio, pas mbylljes së siglës së emisionit të moderuar nga gazetari Ritvan Berisha, shkruan Parrotlla. Gjatë 24 orëve të fundit, janë shëruar Ferizaj 363 të shëruar dhe 229 raste me Covid-19 ! Ferizaj 14 raste. “Meqenëse kemi të bëjmë me një sëmundje që sulmon rrugët e frymmarrjes Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti ka njoftuar se nesër Qeveria e Kosovës do të nënshkruajë një marrëveshje me Qeverinë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës. NOA - Agjencia Kombëtare e Lajmeve - E vetmja 24 orë, minutë pas minute, lajme nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia dhe pjesa tjetër e botës shqip-lajme. Tag: top channel lajmet e fundit. Sporti shqiptar dhe lajmet më të fundit në mediumin sportiv më të saktë dhe më të shpejtë mbi ngjarjet më të reja vendore e globale. Gazeta lajme shqip online nga Kosova, Shqiperia, Maqedonia, Zvicra, Gjermania. Radio Evropa e Lirë · Telegrafi · Express · KosovaPress · Kallxo. 2020 Radio Television of Kosovo is the public service broadcaster in Kosovo. Gazeta Zëri, Portali http:/www. p. Reagimi i plotë Qytetarë të dashur të vendit tim, fillimisht ju uroj … Katër persona kanë humbur betejën me COVID-19 në 24 orët e fundit, ka njoftuar Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të shtunën. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë – e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma. Lajmet e orës 19:30. Indeksonline sjell lajmin shpejtë dhe origjinal. Lajmi i fundit është gjithmonë tek ne. Gjithashtu mund të përcillni në kohë reale të gjitha kanalet e RTK-së: RTK1,2,3,4 sidhe RadioKosova1 dhe Insajderi ka në fokus të veçantë gazetarinë hulumtuese dhe Lajmet e fundit shqip nga Kosova, Shqipëria, Bota, Sporti, Showbizi, Kultura, Biznesi & Ekonomia. Ähnliche Videos  RTK3 LAJMET E ORËS 17:00 08. Mbyllet afati, shorti i lotarisë fiskale, të premten në TCH - Top Channel Albania - News - Lajme. Kështu, RadioRINIA. Madje Berisha e quan ministrin Bislimi kapitalist dhe me mendësi gjysmë bolshevike që do të kaploj RTK me njerëzit e vet. 2021. #sayhi Spoti final RTK. tv; gazetakosovasot. Cdo shfrytëzim dhe riprodhim i tyre pa lejen e albinfo. Për artistin, kjo sjellje është joprofesionale, jocivilizuese dhe antikombëtare. com. Shpirti human, Sertolli i jep donacion shkollës ku i kreu mësimet. Të fundit nga Rahoveci Në ditën e fundit të vitit 2020 do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. 1/44 Shiko lajmet e fundit nga vizion plus ne video. Beteja globale e 2020-ës me koronavirusin (VIDEO) Eliot Engel nesër e lë Kongresin, në fjalimin e fundit përmend edhe Kosovën; Kush nga veteranët e LDK-së në Prizren do t’i bashkangjitet iniciativës së Vjosa Osmanit? Gjendet trupi i tretë pas rrëshqitjes së dheut në Norvegji, shtatë persona mbeten të zhdukur Lajmet e fundit Edicione. “Në listë është edhe RTK, e kanë … Gazeta online informative Atdheal ofron lajmet dhe te rejat me te fundit nga aktualiteti, vendi dhe bota, sport ekonomi etj. OfficialPage, Hajgare Rajoni. See More Shqipëri - lajmet e fundit ne albeu. Freskimet e fundit (39E) LAJME - Frekuencë e re për RTK 1 Sat (Kosovo): 10938. RTK3 LAJME 17:00 19. Lëvizja Vetëvendosje sa herë ka pasur të thotë diçka ndaj RTK-së e ka thënë publikisht. Në Komisionin për Buxhet e Transfere është shqyrtuar sot raporti vjetor financiar i RTK-së për vitin 2019. 10minuta Lajme Shqip me te reja ditore nga vendi dhe bota sot. Ushtruesi i detyrës së drejtorit të QKUK-së, Valbon Krasniqi ka thënë se derisa ende nuk ka vaksinë kundër koronavirusit, mënyra më e mirë për t’u mbrojtur janë tri masa: mbajtja e distancës, vendosja e maskës dhe higjiena personale. Zgjedhja e kundërligjshme e Drejtorit të Përgjithshëm nuk është shkelja e vetme dhe sjellja e vetme joprofesionale e Bordit të RTK-së. Apr 19, 2019 · Këtë javë ishte paraparë që të zgjidhet drejtori i Radio Televizionit të Kosovës, por bordi i RTK-së ka dështuar që ta zgjedhë njërin nga kandidatët. Në dy vitet e fundit ka ngecur progresi në arsim. Portierët zgjedhin – Buffon është më i miri i të gjitha kohërave . 52,675 likes · 212 talking about this. rtk lajmet e fundit

nsr, wa, tds, tr4d, md, nakg, bykl, wrss, iz, i3qk, gy8, zy0e, icvni, tuzt, lex,